معرفی شرکت

شرکت مهر انفورماتیک دارای  بیش از 20 سال سابقه در صنعت و ارائه ی خدمات در حوزه ی فن آوری اطلاعات و ارتباطات کشور می باشد. یکی از اهداف اخیر این شرکت ، ارائه ی خدمات به سرویس دهندگان خدمات پرداخت (Payment Service Provider ) در نظر گرفته شده است. به همین منظور مهر انفورماتیک تیمی از افراد دارای تجارب مفید در این حوزه تشکیل داده است که توانائی ارائه ی انواع خدمات و تولید محصولات نرم افزاری را دارا می باشند.

 

خدمات قابل ارائه

 

نرم افزار جامع (Merchant Managemet System ( MMS 

نرم افزار BI پیاده سازی شده برای PSPهای سه بانک کشور

نرم افزار جامع پایانه های نظر سنجی (Poll Managemet System (PMS

نرم افزار مدیریت توزیع اموال و دارائی ها (Asset Dispatching Management System)

نرم افزار مدیریت زنجیره ی تامین (Supply Chain Management  (SCM

نرم افزار جامع (Case Management System  (CMS

نرم افزار باشگاه پذیرندگان (قرعه کشی پذیرندگان )

 

از جمله توانائی های تیم تخصصی این شرکت ارائه ی سیستم های فوق الذکر بر اساس نیازهای قابل شناسائی هر یک از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات الکترونیک پرداخت به صورت خاص می باشد. به این ترتیب شرکت بسته ی به مشتریان خود ارائه نمی نماید ، بلکه راهکار ارائه شده مبتنی بر نیازهای عملیاتی شرکت ها بازتولید و عرضه خواهد شد. شایان ذکر است تجارب موجود تیم مذکور ، مهر انفورماتیک آمادگی خود را برای ایجاد و توسعه ی راهکارهای مبتنی بر سیستم های اطلاعاتی اعلام می نماید.

 

لازم به ذکر است دانش استقرار و بهره برداری از سیستم های اطلاعاتی در مهر انفورماتیک موجود بوده و شرکت آمادگی خود را به منظور سازماندهی ، تجهیز و تامین نیروی انسانی متخصص بر اساس استاندارهای روز به منظور ارائه ی خدمات مختلف در سایر شرکت ها اعلام می نماید. 

 

 

 

 

پروژه های در دست انجام